Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDUSD niemal od początku obecnego roku poruszają się w zakresie między kluczowym oporem na 0.7435, a wsparciem w obrębie 0.7175. Dodatkowo od czasu odbicia, od górnego ograniczenia zakresu, cena utrzymuje się pod linią trendu spadkowego widoczną na poniższym wykresie dziennym.

Wspomniana wyżej linia trendu została już przełamana na wykresie 4-godzinnym, jednak potwierdzeniem będzie dopiero zamknięcie ponad nią na interwale dziennym. Ponadto kurs musi zmierzyć się jeszcze z krótkoterminowym oporem blisko 0.7297.

Wybicie lokalnego oporu otworzy drogę wzrostom w kierunku 0.7347. Z kolei po pokonaniu tej bariery, notowania mogą dalej zmierzać do górnego ograniczenia zakresu przy 0.7435, o którym mowa była na wstępie.

Alternatywnie, rozważania co do spekulacji na osłabienie NZDUSD podejmę dopiero po skutecznym wybiciu wsparcia zakresu pod 0.7175/52.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here