Naga Markets
Zgodnie ze scenariuszem przedstawionym w analizie z minionego czwartku, na parze walutowej NZDUSD nastąpiło wybicie górnego ograniczenia, które stanowiło ramię formacji trójkąta. Tym samym notowania skierowały się do celu na oporze blisko 0.7319.

Tam też widoczny był napływ ofert sprzedaży, co doprowadziło do skutecznego odbicia od tego poziomu. Ruch spadkowy jest obecnie kontynuowany, a najbliższe wsparcie ponownie zapewnić może zarówno dolne jak i górne (przełamane) ramię trójkąta widoczne na poniższym wykresie.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Pozytywny test wymienionych wyżej poziomów może skierować notowania po raz kolejny do oporu na 0.7319. Z kolei jeśli niedźwiedzie utrzymają kontrolę, najbliższy cel dla spadków stanowić będzie kluczowe wsparcie blisko 0.7187. Dopiero po wybiciu tego poziomu można się spodziewać głębszego osunięcia.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPięć i pół roku więzienia dla operatora Coin.mx
Następny artykułAUD/JPY testuje opór 85.00 – podażowy pin bar?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here