Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDUSD poruszają się w trendzie spadkowym od czasu ustanowienia szczytu w kwietniu br. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, środowa sesja zamknęła się ponad linią wspomnianego trendu. Jednakże kurs wciąż pozostawał pod istotny oporem horyzontalnym blisko 0.6850.

Opór na 0.6850 spełnił swą rolę podczas wczorajszej sesji, kiedy to notowania najpierw wzbiły się na nowe, tygodniowe maksima, a następnie osuwały się do zamknięcia sesji. Ponadto widzimy, że kurs wrócił pod linię trendu, a zakres ruchu wczorajszej sesji objął w całości akcję cenową ze środy. Tym samym na wykresie dziennym utworzyła się niedźwiedzia formacja Outside Bar sugerująca potencjał do dalszych spadków.

Najbliższe, kluczowe wsparcie przy tym scenariuszu znajdziemy w okolicach 0.6688. Zanim jednak sprzedający zdołają tam dotrzeć, będą musieli się jeszcze zmierzyć z lokalnym poziomem obrony blisko 0.6725.

Alternatywnie, niedźwiedzie nastawienie zakwestionowane zostanie w momencie trwałego pokonania obszaru konfluencji oporu, gdzie linia trendu zbiega się z horyzontalnym poziomem 0.6850.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here