Naga Markets


Kurs pary NZD/USD pnie się do góry od dłuższego czasu. Od końca lipca można wyznaczyć całkiem nieźle respektowany kanał wzrostowy. Obecnie testowana jest dolna krawędź czyli także linia trendu. Wczoraj w godzinach popołudniowych widoczna była reakcja kupujących. Dzisiaj cena jeszcze zeszła niżej, blisko dolnej krawędzi…

1

Wydaje się, że rozstrzygnięcie powinno nadejść niebawem. Wybicie dołem może oznaczać przedłużenie spadków. Póki jednak trwa trend wzrostowy stawiajmy na jego kontynuację. Poprzednio także mieliśmy taki dwuetapowy test dolnej krawędzi kanału. Obecnie czekamy na rozwinięcie się wzrostów, a potwierdzeniem powrotu do trendu będzie wybicie poprzedniego wierzchołka na wykresie H1.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Patrząc znacznie szerzej, na kluczowy interwał D1, widać że sytuacja techniczna także promuje scenariusz zakładający kontynuację trendu wzrostowego. Niedawno doszło do wybicia oporu, z którym popyt męczył się przez dłuższy czas. Wybicie potwierdza siłę po stronie trendu. Ostatnie spadki to być może klasyczny re-test pokonanego wcześniej poziomu. Miejsce na odbicie w górę jest więc idealne i w kolejnych godzinach może trwać walka o dłuższy dolny cień świecy dziennej.

3


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: Wzrost EUR/GBP zablokowany przez 0.8480
Następny artykułJak najnowsze dane z UK wpłynęły na GBP?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here