Naga MarketsNa początek udanego weekendu proponuję spojrzenie na parę NZD/USD. Zacznijmy od interwału tygodniowego. Widać na nim ponad 1,5 roczny trend spadkowy i mocną reakcje podaży na trzeci test linii trendu. Teoretycznie spadki powinny więc być kontynuowane po dość dużej korekcie.

1

Wykres dzienny to przede wszystkim naruszenie poziomu poprzedniego dołka. Mimo, że poziom ten nadal się broni to jednak konsolidacja po wcześniejszym, bardzo dynamicznym ruchu spadkowym wygląda raczej prospadkowo. W piątek pojawił się także pin bar, który mógłby być rozegrany jako sygnał sprzedaży. Bezpieczniej jednak poczekać na wybicie w konsolidacji. Już wcześniej wybita została linia korekty (niebieska) co także jest negatywnym sygnałem.

2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zajrzyj na stronę brokera XM, gdzie znajdziesz znacznie więcej analiz, a także ciekawe artykuły i materiały edukacyjne.[/pullquote]

Na koniec spójrzmy jeszcze na wykres miesięczny. Widać na nim ogrom spadków i to, że być może cena zmierza do linii łączącej dwa ostatnie dołki na przestrzeni 15 lat. Przestrzeń do spadków jest więc spora, wystarczy poczekać na rozstrzygnięcie jaki może być wyjście ceny z trwającej konsolidacji.

3

Dołącz do cyklu darmowych szkoleń online, które broker XM prowadzi wraz z portalem Comparic.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here