Naga MarketsW tym tygodniu byliśmy świadkami zwiększenia zmienności na parze NZD/USD poprzez wybicie dołem lokalnego wsparcia okolic 0,72. Na wykresie tygodniowym widać, że cena może się kierować w stronę najbliższego wsparcia czyli 0,6970, a przynajmniej do okrągłego poziomu 0,7000. Oznacza to potencjalne 150 pipsów spadku.

1

Patrząc na wykres tygodniowy z większego oddalenia, widać że spadki mogą w przyszłości osiągnąć znacznie większe rozmiary. Mocne odbicie nastąpiło przy ważnym poziomie oporu, a wzrosty sięgnęły dokładnie 50% poprzedniej fali spadkowej. Jeżeli więc było to tylko bardzo duża korekta to mogą nas czekać naprawdę duże spadki.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na wykresie H4 widać próbę cofnięcia do poziomu 0,72, która dość szybko została podchwycona przez podaż, stąd spadkowy wymiar świecy dziennej. Wydaje się, że próba zagrywania na spadki ze SL ustawionym nad maksimum re-testu może okazać się nie najgorszym pomysłem.

3


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here