Naga MarketsKurs pary NZD/USD nieźle respektuje w ostatnim czasie różnego rodzaju kanały. Do niedawna cena przez ponad 2 miesiące poruszała się we wzrostowym kanale, a po wybiciu dołek, dolna krawędź także była respektowana. Kanał wzrostowy to już jednak przeszłość, a obecnie być może zacznie obowiązywać nowy, spadkowy. Aktualnie cena znajduje się przy górnej krawędzi czerwonego kanału i jeżeli nastąpi to znaczące odbicie w dół to będzie można uznać nowy kanał za swego rodzaju pomoc techniczną przy podejmowaniu decyzji. Wydaje się, że spadki mogłyby sięgnąć przynajmniej kluczowego wsparcia przy 0,72.

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wykres tygodniowy pokazuje, że mamy za sobą długi okres wzrostów. Cena dotarła do poziomu oporu jaki wyznaczają wcześniejsze dołki. Możliwe, że w tym miejscu dojdzie przynajmniej do większej korekty spadkowej.

2


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na AUDUSD
Następny artykułŚrednie kroczące w tradingu – zaproszenie na webinar
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here