Naga MarketsKurs pary walutowej NZDJPY silnie zniżkował w pierwszej połowie sierpnia br., co zaowocowało przełamaniem obszaru wsparcia w obrębie 74.50 i spadkiem do kolejnego obszaru obrony blisko 72.40.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej po odbiciu od wsparcia na 72.40 notowania wróciły ponownie do obszaru przy 74.50, którego rola zmieniła się w opór. Wiele zależy teraz od testu tego poziomu.

Po przejściu na wykres 4-godzinny widzimy, że notowania w korekcie poruszają się między środkową, a zewnętrzną wstęgą Bollingera, co wskazuje na przewagę strony popytowej. Pewnym sygnałem ostrzegawczym może być rozbieżność między ceną, która utworzyła dziś wyższy szczyt, jednak nie udało się tego dokonać na wskaźniku RSI.

Jeśli notowania nie zdołają pokonać oporu na 74.50, a dodatkowo kurs będzie się zamykał pod środkową wstęgą Bollingera, może się okazać, że ponownie obrany zostanie kierunek południowy, do okolic ostatnich minimów na 72.40.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here