Naga MarketsNa parze walutowej NZDJPY kolejny tydzień zakończył się na niższym poziomie i po raz kolejny zamknięcie nastąpiło pod linią trendu wzrostowego, rozpoczętego 1-go lutego 2009 roku.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Obecnie cena uwięziona jest między wsparciem horyzontalnym w pobliżu poziomu 73.00, a oporem jaki stanowi przełamana linia trendu wzrostowego. Biorąc jednak pod uwagę wspomniane przebicie linii trendu i akcję cenową jaka w ostatnim czasie m miejsce na tej parze walutowej wydaje się, że istnieje większe prawdopodobieństwo dalszych spadków niż ruchów zwyżkowych.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Znasz Trading Floor? Sprawdź na forum![/pullquote]

Warto jednak poczekać na potwierdzenie, którym może być zamknięcie na wykresie dziennym poniżej ubiegłotygodniowych minimów. To z kolei otworzy drogę do dalszych spadków, które mogą być wyhamowywane przez wsparcie na poziomie minimów z sierpnia 2015 roku, natomiast kolejny poziom obrony byków widziany jest w pobliżu poziomu 69.00.

0905-NZDJPY


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here