Naga Marketsxm_logo1

Sponsorem analiz dla początkujących jest broker XM.

Sprawdź ofertę XM oraz promocje dla klientów!

Na interwale D1 kurs NZD/JPY napotyka na często testowany opór w rejonie 89,80 – 90,00. Kilka świec dziennych nie potrafi zamknąć się wyżej. Wydaje się, że nadchodzi czas kolejnego ruchu spadkowego.
1
Schodząc niżej na H4 mamy serię świec świadczących o słabości popytu w tym miejscu. Spadek przynajmniej do czerwonej linii wsparcia wydaje się nieunikniony. Oznacza to około 50 pipsów spadków. Możliwe jednak, że cena spadnie niżej do wsparcia, które dwukrotnie było bardzo dokładnie testowane tj. 87,25 oznaczałoby to aż 200 pipsów możliwego zarobku na pozycji krótkiej.
2

Zobacz artykuły poświęcone edukacji na forex – w każdy piątek nowy artykuł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSDCHF – kolejny sygnał siły kupujących
Następny artykułDanske – EUR/USD na 0.99 za pół roku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here