Naga MarketsPo pięciu dniach spadków i przełamaniu kluczowego obszaru wsparcia przy 80.50/70 kurs pary walutowej NZDJPY zatrzymał się na kolejnym poziomie obrony przy 78.90.

Wzrostową korektę, której właśnie jesteśmy świadkami można wykorzystać do poszukiwania okazji sprzedażowych, zgodnych z panującym momentum. Do tego celu przysłużyć się może strategia price action TDiS.

Na poniższym wykresie 4-godzinnym wyznaczona została strefa (lokacja), w której będę szukał okazji do zajęcia pozycji krótkiej. Idealnie gdyby sygnał sprzedażowy pojawił się w obszarze oporu między 80.50 – 80.70, który przecina się z linią trendu spadkowego.

Ciekawe miejsce na powrót do spadków stanowi również obszar luki spadkowej, który zbiega się z 50-procentowym zniesieniem ostatniego impulsu spadkowego. Kiedy pojawi się już jakaś okazja zapewne znajdzie się ona w dzienniku tradera na forum Comparic.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here