Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej NZDJPY zwracałem uwagę na potencjalną zmianę trendu z uwagi na przełamanie linii oporu prowadzonej od tegorocznych maksimów. Warunkiem potwierdzającym taką zmianę było wybicie szczytu w okolicach poziomu 78.00.

Jak widać na poniższym wykresie dziennym, do takiego wybicia faktycznie doszło. Cena skierowała się następnie do pierwszego celu zlokalizowanego na oporze przy 77.90. Istnieje potencjał do odbicia w tym miejscu, a korektę spadkową można wykorzystać do poszukiwania okazji zakupowych, zgodnych z nowym trendem wzrostowym.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Po pokonaniu oporu na 77.90, kolejny cel dla kupujących znajduje się figurę wyżej, przy 78.90. Poziom ten w pierwszej połowie marca działał jako opór i jednocześnie górne ograniczenie 100-pipsowej konsolidacji.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here