Naga MarketsWykres tygodniowy przedstawia bardzo dynamiczny trend wzrostowy. Sądząc po jego dynamice i stabilności, cena prawdopodobnie zmierza do najbliższego ważnego oporu jakim jest poziom łączący kilka ostatnich ekstremów czyli okolice 83,60.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na interwale dziennym widać jak bardzo stabilny jest ten trend. Na ostatnich 30 sesji, tylko 5 zakończyło się spadkami. Co daje ponad 80% sesji wzrostowych. Obecnie przestrzeń do kluczowego oporu zaczyna się kurczyć, aczkolwiek nie spada prawdopodobieństwo, że cena tam dotrze. Sądząc po ostatniej historii, ciekawą taktyką jest zaczekanie na spadkową sesję i kupowanie przy jej zamknięciu. Można także szukać korekt na niższych interwałach czasowych. Warto pamiętać jednak o postawieniu SL, to że dotąd trwał trend wzrostowy, nie oznacza 100% pewności, że tak będzie nadal.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here