Naga MarketsObecnie jesteśmy świadkami ciekawej sytuacji technicznej na prze NZD/JPY. Spojrzenie z szerszej perspektywy, na wykresie tygodniowym, wskazuje na tendencję spadkową od dłuższego czasu. Koniec ubiegłego roku to silne wzrosty, które doprowadziły cenę do górnej krawędzi kanału spadkowego ale przede wszystkim pod czytelny i silnie wyglądający opór. Widać, że pojawiła się w tym rejonie reakcja podaży, a aktualnie trwa konsolidacja, która może być przystankiem na drodze do dalszych spadków.

1

Konsolidację dobrze widać na wykresie H4. Linia korekty została już przełamana, a ostatnie wierzchołki wskazują na “przechylanie” się kursu w kierunku południowym. Na razie jednak brakuje dynamiki aby mówić o końcu korekty i powrocie do spadków. Najbliższym celem zdaje się być wsparcie przy 80,40 i dopiero jego przełamanie może oznaczać spadki w większej skali.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Próbując łapać okazję transakcyjną, warto zainteresować się wykresem 1 godzinowym. Można tu wyznaczyć kanał spadkowy, którego krawędzie są naprawdę dobrze respektowane. Wydaje się, że powrót ceny pod górną krawędź a także pod opór jaki wyznacza seria ostatnich szczytów, może dać ciekawe miejsce do wejścia w pozycję krótką.

3


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here