Naga MarketsWykres tygodniowy pary NZD/JPY pokazuje, że cena w silnym trendzie wzrostowym trwającym od końca ubiegłego roku, dotarła do kluczowej strefy oporu. Jest to drugie podejście pod ten poziom w ostatnim czasie.

Doskonale widać to na wykresie dziennym. Mamy tutaj potencjalną formację podwójnego szczytu, a przy drugim wierzchołku dysponujemy także formacją przenikania bessy, o wymowie spadkowej. Wydaje się więc, że spadki są prawdopodobne, aczkolwiek nie wolno zapominać o trendzie wzrostowym.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Możliwe więc, że spadki okażą się korekcyjne. Szybkie spojrzenie na interwał H4 wskazuje na wyhamowanie spadków przy lokalnym wsparciu opartym o poprzedni wierzchołek. Nieco dłuższe dolne cienie świec w tym rejonie dają szansę na odreagowanie spadków. Z drugiej strony, upadek tego wsparcia powinien oznaczać dalsze spadki z pierwszym celem w rejonie 82,00.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here