Naga MarketsKurs pary walutowej NZDJPY jeszcze w minionym tygodniu dynamicznie przebił się istotny opór w okolicach 79.90. Sprawdzał się on w przypadku ataku na szczyt z 14-go czerwca, ale także był dwukrotnie testowany w połowie marca br.

Obecnie jego okolice powinny stanowić wsparcie w przypadku potencjalnej przeceny. Krótkoterminowy trend na tej parze pozostaje wzrostowy, a więc można rozglądać się za okazjami zakupowymi.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Aktualnie nie można jeszcze mówić o zakończeniu obecnego impulsu wzrostowego, jednak w przypadku korekty, sygnałów kupna poszukiwać można w strefie lokacji 33-66% wynikającej ze strategii Tylko Dołki i Szczyty. Zakończenie potencjalnej korekty wyrażone przez zmianę sekwencji dołków i szczytów na wykresie 30-minutowym może być właśnie takim sygnałem.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here