Naga Markets22-go czerwca br. na parze walutowej NZDCAD rozpoczął się spadek o silnym momentum, który zaprowadził notowania do wsparcia przy 0.8830. Od tego czasu trwa korekta tego spadku.

Jak widzimy na wykresie 4-godzinnym poniżej, wspomniana korekta przybrała formę trójkąta, gdzie cena zbliża się już do jego wierzchołka (apex). Trójkąt to formacja, która może zwiastować zarówno kontynuację poprzedzającego go ruchu jak i odwrócenie.

W tym pierwszym przypadku, po wybiciu wsparcia trójkąta notowania mogą ponownie zmierzać do dołka na 0.8830. Kolejnym celem będą ustanowione w tym roku minima blisko 0.8785.

Alternatywę stanowi tu wybicie górą, a następnie ruch w kierunku szczytu formacji na 0.8990. Kluczowy opór wypada natomiast w pobliżu 0.9100, gdzie wcześniej znajdowało się wsparcie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: EURCAD konsolidacja po wybiciu szansą na zysk?
Następny artykułErnst & Young wchodzi w rynek kryptowalut
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here