Naga Markets
Notowania pary walutowej NZDCAD silne osunęły się po przełamaniu kluczowego wsparcia na 0.9207. Jak widać na poniższym wykresie tygodniowym, spadki zaprowadziły cenę do kolejnego kluczowego obszaru obrony między 0.8690 – 0.8580.

Mimo kilkukrotnych prób zepchnięcia notowań na niższe poziomy, kupującym udało się wrócić ponad wspomniany obszar wsparcia.

Dodatkowo na wykresie dziennym utworzyła się formacja klina, która nachylona jest zgodnie z dominującym (spadkowym) kierunkiem kursu NZDCAD. Może się zatem okazać, że będzie ona zapowiadała odwrócenie i potwierdzi odbicie od kluczowego wsparcia z wykresu tygodniowego.

Wzrostowy potencjał zostanie potwierdzony, o ile dojdzie do zamknięcia sesji ponad górnym ograniczeniem klina oraz lokalnym oporem horyzontalnym przy 0.8880. Wtedy też ponownie otwarta będzie droga do wzrostów w kierunku wcześniejszego wsparcia na 0.9207, które teraz stanowić powinno opór.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRosja chce karać za kopanie kryptowalut
Następny artykułRaport COT: USDCAD, WTI pod lupą dużych graczy
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here