Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDCAD silne osunęły się po przełamaniu kluczowego wsparcia na 0.9207. Jak widać na poniższym wykresie tygodniowym, spadki zaprowadziły cenę do kolejnego kluczowego obszaru obrony między 0.8690 – 0.8580.

Mimo kilkukrotnych prób zepchnięcia notowań na niższe poziomy, kupującym udało się wrócić ponad wspomniany obszar wsparcia.

Dodatkowo na wykresie dziennym utworzyła się formacja klina, która nachylona jest zgodnie z dominującym (spadkowym) kierunkiem kursu NZDCAD. Może się zatem okazać, że będzie ona zapowiadała odwrócenie i potwierdzi odbicie od kluczowego wsparcia z wykresu tygodniowego.

Wzrostowy potencjał zostanie potwierdzony, o ile dojdzie do zamknięcia sesji ponad górnym ograniczeniem klina oraz lokalnym oporem horyzontalnym przy 0.8880. Wtedy też ponownie otwarta będzie droga do wzrostów w kierunku wcześniejszego wsparcia na 0.9207, które teraz stanowić powinno opór.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here