Naga MarketsKurs pary walutowej NZDCAD ustanawiał w ostatnim czasie dołki i szczyty na coraz wyższym poziomie, a ponadto zdołał przełamać szczyt z 3-go maja, co wskazuje na wykształcenie się krótkoterminowego trendu wzrostowego. Warto też zwrócić uwagę na to, że cena utrzymuje się od końca ubiegłego tygodnia ponad 20-okresową SMA.

Po dotarciu do strefy podażowej z końca lutego przy 0.9593 pojawiła się korekta. Zniesienie ostatnich wzrostów można było dziś wykorzystać do zagrania na long, zgodnie ze strategią Tylko Dołki i Szczyty.

Notowania weszły bowiem w strefę zniesienia 33-66% ostatniego ruchu wzrostowego, a dodatkowo przetestowana została 20-okresowa SMA oraz horyzontalny poziom wsparcia przy 0.9525. Tam też na wykresie 30-minutowym poszukiwany był sygnał kupna, który pojawił się dziś rano:

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Strategię Tylko Dołki i Szczyty możesz poznać na seminarium XM w Warszawie , gdzie dodatkowo wśród uczestników rozlosowany zostanie bilet do Tajlandii >>

Sygnał zgodny ze strategią wygenerowany został po zamknięciu świecy oznaczonej ceną (0.95567), która wybija na zamknięciu ostatni szczyt. SL w tej transakcji wypadał pod ostatnim dołkiem (strzałka w górę). Cena szybko dotarła do pierwszego targetu na poziomie 1R, co pozwoliło na zaksięgowanie zysków i zabezpieczenie drugiej pozycji na break even.

Po skutecznym wybiciu nowych maksimów / oporu na 0.9593 można będzie szukać kolejnych okazji do kupna po korekcie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here