Naga MarketsKurs pary walutowej NZDCAD na wykresie 4-godzinnym znajduje się w trendzie spadkowym, gdzie podczas piątkowej sesji ustanowiony został nowy dołek. Obecny tydzień rozpoczął się odreagowaniem ubiegłotygodniowych spadków.

zrzut-ekranu-2017-01-09-o-15-28-27

Jak widać na poniższym wykresie 30-minutowym, wspomniane odbicie zaprowadziło kurs NZDCAD do 20-okresowej średniej z interwału H4, która znajduje się w okolicach 50% zniesienia ostatniego impulsu spadkowego.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Warto teraz obserwować jak rozwinie się akcja cenowa, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo powrotu do spadków z okolic obecnych poziomów. Zarówno do ewentualnego zajmowania pozycji jak i jej prowadzenia, wykorzystać można będzie założenia strategii Tylko Dołki i Szczyty.

0911-nzdcad-m30


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here