Naga Markets
Kurs pary walutowej NZDCAD znalazł się w kluczowej strefie konfluencji, gdzie linia trendu wzrostowego zbiega się z obszarem wsparcia przy 0.9300. Tam też na wykresie H4 pojawił się popytowy pin bar, który testuje wspomnianą strefę.

Mając na uwadze powyższe można zakładać potencjalny ruch wzrostowy w najbliższym czasie. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsza sesja jest ostatnią w tym tygodniu, być może warto zaczekać z ewentualnymi decyzjami zakupowymi do poniedziałku. Wtedy też wiadomo będzie jak uformowała się świeca dzienna i tygodniowa, a także czy sygnał z wykresu H4 nie zostanie zanegowany do końca sesji.

Niepokojący jest także w obecnej sytuacji fakt, że od czasu ustanowienia maksimum przy 0.9572 utworzyła się sekwencja niższych dołków (LH) i niższych szczytów (HL), która wskazuje na rozpoczęcie trendu spadkowego.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1908-NZDCAD


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: CCC
Następny artykułAleja Samochodowa [ALS] – 170% od lipca – Analiza na zamówienie
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here