Naga Markets
Notowania pary walutowej NZDCAD poruszają się w trendzie wzrostowym odkąd doszło do wybicia z klina w grudniu 2017-roku. Wtedy też przełamany został opór na 0.8880, który na początku obecnego roku posłużył jako wsparcie.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania rysują dołki i szczyty na coraz wyższych poziomach, co może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych po korektach.

W ubiegłym tygodniu kurs przełamał strefę oporu powyżej poziomu 0.9170 kontynuując tym samym trend wzrostowy. Obecnie, wspomniana strefa stanowi wsparcie i w przypadku cofnięcia będzie można ją obserwować w poszukiwaniu sygnałów kupna.

Jak dotąd w panującym trendzie całkiem dobrze respektowane są poziomy techniczne, bowiem kolejno przełamywane opory sprawdzają się w roli wsparcia. Jeśli tak będzie i tym razem, po dołączeniu do trendu ze wsparcia można celować w kluczowy opór, który znajduje się w obrębie poziomu 0.94.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSegWit obniży koszty i przyspieszy prędkość transakcji
Następny artykułEthereum pod lupą – analiza ETHUSD
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here