Naga MarketsNotowania pary walutowej NZDCAD poruszają się w trendzie wzrostowym odkąd doszło do wybicia z klina w grudniu 2017-roku. Wtedy też przełamany został opór na 0.8880, który na początku obecnego roku posłużył jako wsparcie.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania rysują dołki i szczyty na coraz wyższych poziomach, co może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych po korektach.

W ubiegłym tygodniu kurs przełamał strefę oporu powyżej poziomu 0.9170 kontynuując tym samym trend wzrostowy. Obecnie, wspomniana strefa stanowi wsparcie i w przypadku cofnięcia będzie można ją obserwować w poszukiwaniu sygnałów kupna.

Jak dotąd w panującym trendzie całkiem dobrze respektowane są poziomy techniczne, bowiem kolejno przełamywane opory sprawdzają się w roli wsparcia. Jeśli tak będzie i tym razem, po dołączeniu do trendu ze wsparcia można celować w kluczowy opór, który znajduje się w obrębie poziomu 0.94.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here