Naga MarketsCiekawie wyglądają notowania pary NZD/USD na wykresie tygodniowym. Wczoraj doszło tu do potężnych spadków, po tym jak Bank Centralny Nowej Zelandii zdecydował się na odważny krok i obniżył stopy procentowe, mocniej spodziewały się rynki. Obniżka o 50 punktów bazowych przy jednoczesnych zapowiedziach, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, Bank zdecyduje się ustanowić nawet ujemne stopy procentowe – wywołały falę podaży na notowaniach nowozelandzkiej waluty.

Obecnie oczekuje się, że nie jest to ostatni krok Banku i w przyszłości stopy procentowe znowu spadną. Presja podażowa na tę walutę powinna więc zostać utrzymana. Na wykresie tygodniowym mamy kanał spadkowy i zejście na nowe minima. Najbliższym wsparcie jest dołek z początku 2016 roku w rejonie 0,6350.

nzdusd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here