Naga MarketsJak widać na poniższym wykresie tygodniowym pary walutowej USDCHF, kilkukrotnie od drugiej połowy lipca testowany jest kluczowy obszar wsparcia w obrębie 0.9443. Wcześniejszy test doprowadził do ruchu wzrostowego w kierunku oporu na 0.9765. Czy tak będzie i tym razem?

Przechodząc na wykres dzienny widzimy, że po kolejnym odbiciu od strefy wsparcia cena dotarła wczoraj i przetestowała przyspieszoną linię trendu biegnącą od szczytu z maja br. Tam utworzyła się niedźwiedzia formacja pin bar, która może zapowiadać odwrócenie i powrót do spadków.

Przy takim scenariuszu prawdopodobny wydaje się kolejny test obszar wsparcia przy 0.9443. Biorąc pod uwagę ilość testów w ostatnim czasie, może się okazać, że tym razem wsparcie zostanie pokonane. Taka sytuacja z kolei otwierałaby drogę spadkom w kierunku 0.9257.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Alternatywnie, pokonanie przyspieszonej linii trendu i zamknięcie ponad maksimami wczorajszego pin bara odsłoni lokalny opór na 0.9765, a także znajdującą się niewiele wyżej linię trendu prowadzoną od tegorocznych maksimów.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here