Naga MarketsW minioną środę indeks dolara (DXY) ustanowił szczyt na poziomie 96.84 po czym rozpoczęła się korekta ostatniego impulsu wzrostowego, który doprowadził do wybicia kluczowego oporu w obrębie 95.00.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs testuje dziś wsparcie dynamiczne w postaci 20-okresowej EMA, natomiast minima obecnej sesji zbliżyły się do horyzontalnego obszaru ponad 95.00.

Możliwe, że korekta zejdzie jeszcze nieco głębiej, jednak lokacja stanowiona przez wymienioną wyżej konfluencję wsparcia wraz z potencjalnym sygnałem kupna może stanowić dobry setup wskazujący na powrót notowań do trendu wzrostowego.

Pro-wzrostowe nastawienie zakwestionowane zostanie dopiero w momencie przełamania widocznej na wykresie linii trendu zwyżkowego.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here