Naga MarketsWe wtorkowej analizie GBP/USD pisałem o teście linii trendu spadkowego, prowadzonej od szczytu z końca sierpnia 2015 roku.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Test zakończył się niepowodzeniem i kolejnego dnia po przełamaniu wspomnianej linii trendu, doszło do jej ponownego testu jednak już nie jako oporu, ale tym razem w roli wsparcia.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Znasz Trading Floor? Sprawdź na forum![/pullquote]

Wzrost po pozytywnym teście doprowadził kurs do kolejnego kluczowego poziomu przy 1.4665, gdzie znajduje się wierzchołek z lutego bieżącego roku. Poziom ten jest teraz testowany i jeśli uda się go przełamać, można liczyć na wypełnienie formacji oRGR, o której również była mowa w poprzedniej analizie.

Alternatywnie, być może dojdzie do cofnięcia i kolejnego testu wsparcia w postaci przełamanej linii trendu, a także poziomu horyzontalnego przy 1.4510.

2904-GBPUSD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here