Naga MarketsNotowania pary GBP/USD zaczynają właśnie chodzić na nowe minima trwającego od 17 kwietnia bardzo dynamicznego ruchu spadkowego. Wykres dzienny pokazuje, że cena znajduje się poniżej poziomu poprzedniego dołka i pod tym oporem doszło do niewielkiej korekty. Jeżeli spadki będą kontynuowane, podaż będzie miała sporą przestrzeń do realizacji. Kolejny dołek znajduje się dość nisko, także ponad roczna linia trendu położona jest w znaczącej odległości od aktualnej ceny.

Jeszcze ciekawiej robi się, gdy zajrzymy na wykres w skali miesięcznej. Okazuje się, że obecny ruch wzrostowy dotarł do czytelnej strefy oporu opartej o wcześniejsze dołki. Jak widać, dwa poprzednie ruchy wzrostowe miały niemal identyczny zasięg. Co ciekawe, nie tylko szczyty zaznaczonych korekt ale w zasadzie wszystkie szczyty ostatnich 10 lat kształtowały się między majem a lipcem. Można więc stwierdzić, że technika oraz statystyka sprzyja rozwinięciu większej korekty spadkowej.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here