Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPUSD osuwały się podczas wczorajszej sesji. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, sprzedającym udało się zepchnąć notowania z powrotem pod obszar w obrębie 1.3050, a także pod dynamiczne wsparcie w postaci kanału średnich EMA 10/20.

Zamknięcie pod 1.3050 na wykresie dziennym GBPUSD

Takie zachowanie akcji cenowej wskazuje zwiększa szanse na dalsze osunięcie, gdzie najbliższe wsparcie horyzontalne znajduje się blisko 1.2950. Zanim jednak kurs wejdzie na drogę do tego poziomu możliwe jest odbicie i ponowny test nowego oporu na 1.3050. Nieco wyżej znajduje się natomiast obszar lokalny w obrębie 1.3080, który zbiega się z kanałem średnich EMA 10/20.

Niedźwiedzie nastawienie w krótkim terminie utrzymuję do momentu zamknięcia notowań dziennych ponad obszarem oporu wspomnianym wyżej. Takie scenariusz mógłby bowiem otworzy drogę do szczytu 1.3235.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Ponowny test nowego oporu na GBPUSD może dać szansę do krótkiej sprzedaży


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here