Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary GBP/NZD obserwujemy popytowy okres, z przewagą tygodni zamkniętych na plusie. Okres ten trwa od listopada ubiegłego roku. W tym czasie struktura dołków i szczytów wskazuje już na trend wzrostowy. W ostatnich miesiącach doszło jednak do spadków, które wyhamowują przy linii trendu. Na W1 pojawiła się kolejna formacja objęcia hossy, która dość często doprowadzała w przeszłości do zakończenia spadków. Wydaje się więc, że stoimy przed szansą zainicjowania większego odbicia w górę.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Interwał H4 wskazuje na panującą konsolidację w ramach zawężających się notowań przypominających formację trójkąta. Cena utrzymuje się nad wsparciem jakie wyznaczają wcześniejsze wierzchołki. Wydaje się, że silnie popytowa formacja na wykresie tygodniowym i brak silnej reakcji podaży od dłuższego czasu, powinny oznaczać większe szanse dla scenariusza wzrostowego czyli wybicia górą z trójkąta i dalsze wzrosty.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here