Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary GBP/NZD obserwujemy niezwykle dynamiczne spadki. Mimo, że pierwsze miesiące bieżącego roku upłynęły pod znakiem wzrostów, to jednak bardzo szybko podaż odrobiła straty. W ostatnich 2 miesiącach spadki pokryły większą część trwający znacznie dłużej wzrostów. Wydaje się więc, że w dłuższym terminie czasu cen może zmierzać nawet na poziom ubiegłorocznych minimów.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wykres w skali dziennej pokazuje, że kurs oscyluje w rejonie istotnego wsparcia przy minimach ruchu spadkowego. Niestety jak na razie nie widać tutaj żadnej reakcji popytowej, a co chwilę naruszane są minima spadków. Wydaje się, że może dojść do upadku wsparcia co byłoby jednoznaczne z kontynuacją spadków przynajmniej do linii łączącej ostatnie trzy dołki.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here