Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPNZD osuwają się od czasu ustanowienia szczytu na poziomie  1.9640 w drugiej połowie marca br. W dłuższym terminie (na interwale dziennym) obecny ruch spadkowy wydaje się jak na razie być jedynie korektą wcześniejszego impulsu wzrostowego.

Jednak na wykresie 4-godzinnym, układ dołków i szczytów wskazuje na krótkoterminowy trend spadkowy, gdzie w tym tygodniu doszło do przełamania lokalnego wsparcia na 1.9336.

Jeden ze scenariuszy krótkoterminowych zakład test przełamanego wsparcia na 1.9336 w roli nowego oporu. Jeśli taki test okazałby się pozytywny, notowania mogą dalej zmierzać do linii trendu wzrostowego biegnącej od dołka z lipca 2017 r.

Z kolei w przypadku przełamania linii trendu biegnącej od tegorocznych maksimów widocznej na poniższym wykresie, istnieje szansa na powrót do wzrostów w kierunku 1.9627, a następnie 1.9772 – 1.9830.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here