Naga MarketsBardzo silne odbicie obserwujemy na notowaniach pary GBP/NZD w ostatnich dniach. Dotąd było one spowodowane silnym Funtem, ostatnio doszło także osłabienie waluty Nowej Zelandii. Efektem jest solidna reakcja popytu przy linii trendu wzrostowego i lokalnym wsparciu. Co ciekawe, po raz drugi powtórzył się schemat z porównywalną korektą, która sięgnęła nieco ponad 50% impulsu wzrostowego. Wydaje się, że obecnie popyt powinien walczyć o wybicie wierzchołka z 21 marca. Jeżeli się to uda, a wybicie będzie porównywalne z poprzednią taką sytuacją, to kurs powinien także sięgnąć okolic maksimum z 2017 roku czyli szczytu z grudnia przy 1,9830.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKraken opuszcza Japonię
Następny artykułYouTuber okradziony w trakcie streamu – $2 mln w kryptowalutach?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here