Naga MarketsWykres D1 pary GBP/JPY pokazuje bardzo dynamiczne odbicie do jakiego doszło w ostatnim czasie. Od strony technicznej ma ono miejsce w okolicach wsparcia jakie wyznacza jeden z wcześniejszych szczytów. Spadki zniosły niemal dokładnie 50% fali wzrostowej. Pojawia się więc pytanie, czy na trwale wracamy do wcześniejszego trendu wzrostowego?

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wydaje się, że warto obserwować wykres H4 w najbliższym czasie. Cena zmierza do lokalnych oporów jakimi są poprzedni szczyt oraz wcześniejszy dołek. Ponadto strefy te pokrywają się z linią bessy. Najbliższy czas powinien więc pokazać czy wzrosty są tylko korektą czy jednak powrotem do wcześniejszych wzrostów.

2


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CHF – w trendzie spadkowym, opcja PUT
Następny artykułQuercus [QRS] – Analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here