Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPJPY w tym roku poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty tworzące się na coraz niższych poziomach oraz obecność notowań pod linią trendu spadkowego biegnącą od tegorocznych maksimów.

Po odbiciu od wsparcia na okrągłym poziomie 140.00 kurs cofnął się do oporu na 145.50. Jednakże w ubiegłym tygodniu opór ten został pokonany, a notowania zawędrowały aż do linii trendu omawianej na wstępie.

Istotne znaczenie ma teraz trwający test linii trendu. Jeśli sprzedającym uda się utrzymać ten poziom, może się okazać, że cena wróci do trendu i będzie się kierować po raz kolejny do 140.00.

Gdyby jednak to strona popytowa przejęła kontrolę, po skutecznym przełamaniu linii trendu kupujący mogliby dalej windować notowania funta do oporu na 149.30, gdzie znajduje się szczyt z lipca br.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here