Naga MarketsPara walutowa GBJPY znajduje się w krótkoterminowym trendzie wzrostowym w obrębie którego pojawiła się korekta. Od maksimum ostatniego impulsu wzrostowego poprowadzona została linia trendu, która była wyznacznikiem obowiązywania wspominanej korekty.

W ubiegłym tygodniu linia trendu została przełamana, a kurs wzniósł się do oporu blisko 144.77. Tam też doszło do odbicia, a cena wróciła w okolice linii trendu, która obecnie stanowi wsparcie.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start! >>

Kolejny impuls wzrostowy po skutecznym teście nowego wsparcia może doprowadzić do wybicia oporu przy 144.77, co wiązałoby się z potwierdzeniem zakończenia korekty. Dalszym celem dla potencjalnych wzrostów będzie wtedy szczyt z grudnia ubiegłego roku na poziomie 148.44.

Alternatywnie, zamknięcie poniżej wczorajszych minimów zaneguje pro-wzrostowe nastawienie na GBPJPY.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here