Naga MarketsW trakcie ostatniej analizy pary walutowej GBPJPY, ta była w trakcie przełamywania kluczowego wsparcia w postaci linii trendu wzrostowego biegnącej od ubiegłorocznych minimów.

Kurs następnie osunął się do kluczowego wsparcia na okrągłym poziomie 145.00, który był pierwszym celem dla spadków. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wsparcie to zostało nawet przełamane, jednakże notowania powróciły w kolejnych dniach ponad ten poziom.

Ruch wzrostowy zaprowadził w tym tygodniu cenę do kluczowego oporu stanowionego przez omawianą wcześniej linię trendu oraz horyzontalny obszar blisko 147.50. Wszystko zależy teraz od wyniku tego testu.

Jeśli okaże się on pozytywny, na co osobiście liczę, notowania mogą z powrotem kierować się do 145.00, a następnie w kierunku minimów przy 143.18. Alternatywnie, powrót na zamknięciu sesji ponad 147.50 oraz linię oporu diagonalnego, unieważni niedźwiedzie nastawienie na tej parze. Ponadto odsłonięty zostanie kolejny opór w pobliżu okrągłego poziomu 150.00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 08.06.2018
Następny artykułCFTC: Kryptowaluty są rodzajem współczesnego cudu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here