Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCHF dotarły w ubiegłym tygodniu do istotnego obszaru oporu w obrębie 1.3055. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, właśnie na tym oporze rajd wzrostowy wyhamował, a cena nie była w stanie dalej trzymać się zewnętrznej wstęgi Bollingera.

GBPCHF - na oporze wyhamował rajd wzrostowy

Z kolei na wykresie 4-godzinnym widoczna jest dywergencja pomiędzy coraz wyżej położonymi szczytami cenowymi, a zniżkującym RSI. Jest to kolejna oznaka słabości byków na oporze.

Mając na uwadze powyższe, jeśli kluczowy opór w obrębie 1.3055 ugnie się pod naporem sprzedających, oczekiwane jest pogłębienie korekty. Po wybiciu ostatniego, lokalnego dołka na 1.2944, strona podażowa może kierować notowania do 1.2807, gdzie znajduje się 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego. Nieco niżej znajduje się wsparcie horyzontalne w obrębie poziomu 1.2735.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Dywergencja pomiędzy coraz wyżej położonymi szczytami cenowymi, a zniżkującym RSI


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here