Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCHF w minionym tygodniu testowały lokalne wsparcie w okolicach 1.3040. W ciągu ostatnich kilku godzin miał miejsce kolejny test tego wsparcia, a w jego wyniku na wykresie 4-godzinnym powstała bycza formacja Outside Bar.

Wspomniana wyżej formacja zapowiada wzrosty, a najbliższym celem wydaje się teraz opór na 1.3165, który stanowi górne ograniczenie zakresu w jakim poruszają się ostatnio notowania GBPCHF.

Ewentualnego potwierdzenia szukać można na wykresie 1-godzinnym lub 30-minutowym o czym świadczyć będzie wzrostowa struktura dołków i szczytów. Z kolei w przypadku zamknięcia na interwale 4-godzinnym pod ubiegłotygodniowymi minimami, bycze nastawienie zostanie zanegowane.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here