Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCHF w minionym tygodniu testowały lokalne wsparcie w okolicach 1.3040. W ciągu ostatnich kilku godzin miał miejsce kolejny test tego wsparcia, a w jego wyniku na wykresie 4-godzinnym powstała bycza formacja Outside Bar.

Wspomniana wyżej formacja zapowiada wzrosty, a najbliższym celem wydaje się teraz opór na 1.3165, który stanowi górne ograniczenie zakresu w jakim poruszają się ostatnio notowania GBPCHF.

Ewentualnego potwierdzenia szukać można na wykresie 1-godzinnym lub 30-minutowym o czym świadczyć będzie wzrostowa struktura dołków i szczytów. Z kolei w przypadku zamknięcia na interwale 4-godzinnym pod ubiegłotygodniowymi minimami, bycze nastawienie zostanie zanegowane.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCarry trade strategią na 2018 rok?
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut WEEKLY, 27 listopada
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here