Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCHF utworzył na wykresie 4-godzinnym wzór formacji odwróconej głowy z ramionami, która wskazuje na odwrócenie trendu spadkowego. Jak widać na poniższym wykresie, w dniu wczorajszym cena znalazła się ponad linią szyi, a także domknęła lukę spadkową jaka powstała na otwarciu sesji z 9-go stycznia.

Po wybiciu linii szyi i domknięciu luki nastąpiło jeszcze cofnięcie, by niedługo potem wzrosty były kontynuowane. Wydaje się to potwierdzać ważność formacji, a co za tym idzie spodziewane są dalsze wzrosty.

Zasięg formacji oRGR mierzony od szczytu głowy do linii szyi to niespełna 320-pipsów. Jeśli zatem ruch mierzony po wybiciu zostanie wypełniony, cena powinna dotrzeć w okolice poziomu 1.2800. Po drodze będzie jeszcze miała do pokonania opór w pobliżu 1.2660.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here