Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCHF od początku obecnego roku wspiera się na obszarze zlokalizowanym w obrębie poziomu 1.2235. Po ostatnim odbiciu od linii trendu spadkowego widocznej na poniższym wykresie cena testowała ten obszar wielokrotnie.

Z kolei w minionym tygodniu na wsparciu tym pojawił się znaczny popyt, co doprowadziło do utworzenia na wykresie tygodniowym byczej formacji objęcia. Tygodniowej świecy popytowej o tak dużym zakresie (niemal 500-pips) nie odnotowano na GBPCHF od czasu odreagowania po uwolnieniu kursu franka szwajcarskiego ze stycznia 2015.

Dodatkowo wspomniana świeca przełamała lokalny opór na 1.2637 oraz linię trendu spadkowego prowadzoną od szczytu z listopada 2015. Możliwe zatem, że napływ ofert kupna zmieni na jakiś czas układ sił.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Kontynuacja ruchu wzrostowego może zaprowadzić teraz kurs do tegorocznych maksimów przy 1.3070. Niedźwiedzie nastawienie powróci dopiero w momencie zamknięcia pod obszarem wsparcia przy 1.2235.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here