Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCHF umacniają się w tym miesiącu i jak widać na wykresie dziennym poniżej, poruszają się głównie przy zewnętrznej wstędze Bollingera, co wskazuje na znaczną przewagę wśród kupujących. Dodatkowo siłę byków potwierdza wskaźnik RSI, który oscyluje w okolicach poziomu 70.

Kurs dotarł obecnie do oporu blisko 1.3050, który wcześniej działał także jako wsparcie w konsolidacji. Na razie nie widać żadnych oznak wyczerpania wśród kupujących, a zatem istnieje szansa na pokonanie tego obszaru. Przy takim scenariuszu kolejny istotny opór znajdziemy 200-pipsów wyżej, przy 1.3250.

Alternatywnie, odbicie od oporu blisko 1.3050 może aktywować korektę, gdzie najbliższe wsparcie (dynamiczne) stanowi środkową wstęga Bollingera, na wykresie dziennym jest to po prostu 20-dniowa SMA. Obszar wsparcia horyzontalnego znajdziemy natomiast w obrębie 1.2730.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>

GBPCHF - momentum po stronie kupujących


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here