Naga MarketsPara walutowa GBPCHF pozostaje w trendzie spadkowym od listopada 2015 roku kiedy to ustanowiony został szczyt na poziomie 1.5570.

Po ustanowieniu dołka na poziomie 1.3410 doczekaliśmy się korekty, która zdołała przełamać opór horyzontalny w pobliżu 1.3725, ale również linię trendu spadkowego, gdzie wczorajsze zamknięcie nastąpiło ponad 100-pipsów nad nią.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Jeśli wsparcie jakie zapewnia teraz opór horyzontalny i przełamana linią trendu wzrostowego – wytrzyma, możemy się spodziewać dalszych wzrostów, gdzie kluczowy poziom obrony znajduje się w pobliżu poziomu 1.4040, natomiast po drodze, byki mogą napotkać jeszcze na lokalny opór niedaleko 1.3940.

Z kolei zejście ceny niżej i zamknięcie pod minimum świecy tworzącej wybicie oporu horyzontalnego, a mianowicie poniżej poziomu 1.3655 może oznaczać, że to jednak niedźwiedzie nadal utrzymują kontrolę na tym rynku.

2004-GBPCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here