Naga MarketsWraz z zamknięciem ubiegłego tygodnia właśnie na wykresie o tym interwale utworzyła się formacja inside bar. Pojawiła się ona w nieprzypadkowym miejscu bowiem na kluczowym oporze w okolicach poziomu 1.2890.

Spekulacja na jej podstawie może mieć miejsce jeśli dojdzie do wybicia górą maksimum świecy matki lub dołem jej poziomu minimalnego. W tym pierwszym przypadku warto jednak zaczekać na zamknięcie bieżącego tygodnia właśnie z uwagi na to, że formacja utworzyła się na kluczowym poziomie oporu i wybicie może okazać się fałszywe, czego efektem będzie niedźwiedzia formacja Fakey.

Aktualnie wydaje się, że istnieje większa szansa na wybicie górą. Wskazuje na to pro-wzrostowa formacja outside bar z wykresu dziennego. Jak widzimy poniżej, cena utrzymuje się ponad 20-okresową SMA.

Po odbiciu od oporu na 1.2890 cztery kolejne dni należały do niedźwiedzi. Jednakże w miniony piątek popyt powrócił i doszło do utworzenia wspomnianego outside bara, który zdaje się kończyć korektę spadkową. Potwierdzeniem jest ruch wzrostowy na początku tego tygodnia.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here