Naga MarketsPodczas wczorajszej sesji na parze walutowej GBPCHF ustanowiony został nowy, wyższy szczyt, co mogło wskazywać na potencjał do kontynuacji wzrostów. Jak jednak widać na wykresie dziennym poniżej, cena do zamknięcia sesji wróciła pod opór na 1.2723, a to czyni wybicie intraday fałszywym.

Z kolei w trakcie dzisiejszej sesji ponownie przetestowany został wspomniany wyżej opór, co przyciągnęło sprzedających. Biorąc pod uwagę wczorajszy false breakout może się okazać, że sprzedający będą teraz spychać notowania ponownie do wsparcia na 1.2610.

Kolejnym celem po wybiciu wsparcia na 1.2610 może być lokalny poziom obrony zlokalizowany w pobliżu 1.2550, a następnie kluczowa strefa w obrębie 1.2470. Alternatywny scenariusz zakłada natomiast kolejny test oporu na 1.2723.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here