Naga MarketsPara walutowa GBP/CAD porusza się w szerokiej formacji horyzontalnej od czasu ustanowienia szczytu na poziomie 2.0970 pod koniec sierpnia 2015 roku. Zakres tej formacji to ponad 1000 pipsów. Górna banda wspomnianej konsolidacji w okolicach poziomu 2.0900 okazała się nie do pokonania mimo trzykrotnej próby ataku byków.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Natomiast obecnie niedźwiedzie zepchnęły kurs GBP/CAD do dolnego ograniczenia konsolidacji i jeśli uznać je za poziom 1.9880, gdzie spadki najczęściej wyhamowywały to można dopuścić, iż wczorajsza świeca dokonała skutecznego przełamania tego wsparcia. Jeśli zatem cena utrzyma się pod tym poziomem w nadchodzących sesjach, wydaje się, że dalsze osunięcia mogą sięgnąć kolejnego poziomu popytu w okolicach 1.9514, który jednocześnie zbiega się z linią trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z marca 2013 roku.

0217GCConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here