Naga MarketsCiekawa okazja zaczyna tworzyć się na interwale H4 pary GBP/CAD. Od pewnego czasu widoczny jest tu układ prospadkowy czego silnym dowodem było przełamanie poziomu ostatniego dołka. Aktualnie możemy mieć do czynienia z re-testem tego poziomu. Większe ruchy powinny pojawić się dopiero po godzinie 13:00, kiedy poznamy ważne dane z Wielkiej Brytanii. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na poprzednie korekty, które kończyły się osiągając podobny zasięg, który właśnie jest wypełniany.

1

Interwał dzienny potwierdza zejście poniżej kluczowego wsparcia. Mamy także widoczny już układ dwóch coraz niżej położonych szczytów oraz dołków. Wydaje się więc, że mamy do czynienia przynajmniej z większą korektą głównego trendu wzrostowego.
2

[pullquote]Zajrzyj na stronę brokera XM, gdzie znajdziesz znacznie więcej analiz, a także ciekawe artykuły i materiały edukacyjne.[/pullquote]tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCAD po dynamicznym spadku, świeca wzrostowa pojawiła się na wsparciu
Następny artykułGBP/USD z szansą na ponad 600 pipsów zarobku?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here