Naga MarketsW ostatnich dniach doszło do gwałtownego załamania na parach z Funtem. Na wykresie dziennym GBP/CAD także jest to widoczne jako formacja objęcia bessy, po której jak dotąd spadki są kontynuowane. Co ciekawe, w trendzie spadkowym, który istniej od początku ubiegłego roku, zasięg jaki ma obecna korekta powtarzał się kilkukrotnie. Jest to więc jakiś argument przemawiający za powrotem do spadków.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

 

Jeżeli dzisiaj i w piątek nie dojdzie do mocniejszych wzrostów to świeca tygodniowa zamknie się jako podażowy pin bar, wskazując na potencjalny kolejny niższy wierzchołek w trendzie spadkowym. Jak widać na wykresie W1, podobne świece często prawidłowo były zapowiedzią nadchodzących spadków.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHiszpańskie CPI spycha EUR/USD
Następny artykułKolejne przedsiębiorstwo wspiera rozwój platformy MetaTrader 5
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here