Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCAD w ubiegłym tygodniu wyznaczyły nowe maksima na 1.7201 i przetestowały opór znajdujący się w okolicach tego poziomu. Jednakże do zamknięcia tygodnia, całość zysków została oddana, a na wykresie tygodniowym utworzył się niedźwiedzi pin bar.

Oprócz testu oporu na 1.7200, knot pin bara testował również kanał średnich EMA 10/20, który zapewnia opór dynamiczny. Biorąc pod uwagę skuteczny test wspomnianych poziomów oraz panujący trend spadkowy może się okazać, że notowania obiorą ponownie kierunek południowy.

Najbliższym celem dla spadków jest teraz wsparcia na 1.6600. Po jego pokonaniu kurs może dalej zmierzać do okrągłego poziomu 1.6000, który od od 2016-go roku powstrzymuje sprzedających przed dalszą ekspansją.

Alternatywnie, zamknięcie tygodnia ponad maksimami z ubiegłego tygodnia zakwestionowałoby niedźwiedzie nastawienie na tej parze.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here