Naga MarketsOd początku minionego tygodnia na parze walutowej GBPCAD miała miejsce próba odbicia od wsparcia na 1.7827. Początkowo wydawała się ona udana, jednakże w piątek do gry ponownie wkroczyła strona podażowa i spychała notowania do zamknięcia tygodnia, które miało miejsce na linii trendu prowadzonej od dołka z września ubiegłego roku.

Wspomniana linia trendu pokrywa się ze wsparciem horyzontalnym przy 1.7630, które jest obecnie testowane. Jeśli sprzedającym udałoby się skutecznie przełamać konfluencję wsparcia stanowioną przez te dwa poziomy, otworzyliby drogę do dalszej przeceny.

Najbliższe kluczowe wsparcie w przypadku realizacji scenariusza spadkowego widoczne jest blisko 1.7300/60. Warto też mieć na uwadze znaczne (ponad 250-pipsów) odsunięcie notowań od 20-dniowej EMA, a zatem nawet po przełamaniu istnieje szansa na ponowny re-test, który może stanowić okazję do poszukiwania okazji sprzedażowych.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGiełda Coinbase “wycenia się” na 8 miliardów dolarów
Następny artykułZłoto ponownie na kluczowym wsparciu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here