Naga MarketsPara walutowa GBPAUD znajduje się w krótkoterminowym trendzie spadkowym, jednakże od ostatniego tygodnia ubiegłego roku, aż do wczoraj zmagała się z obszarem wsparcia w obrębie poziomu 1.7128.

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, wysiłki strony podażowej nie poszły na marne i w końcu udało się skutecznie pokonać wymienioną wyżej strefę wsparcia. Kurs wyznaczył dołek w okolicach 1.7096 i teraz koryguje spadki.

Notowania są już coraz bliżej przełamanego obszaru wsparcia przy 1.7128, który teraz stanowi opór, a dodatkowo zbiega się z 20-okresową SMA. Jest to zatem dobre miejsce na poszukiwanie okazji sprzedażowych i dołączenie do obowiązującego trendu.

Wyżej znajduje się jeszcze linia trendu spadkowego biegnąca od szczytu z 20-go grudnia. Dopiero zamknięcie notowań ponad tą linią będzie kwestionowało pro-spadkowe nastawienie na parze walutowej GBPAUD.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here